Polwell - Twój partner w codziennej pracy

Firma

Polwell to nowoczesna firma specjalizująca się w sprzedaży i dystrybucji artykułów fryzjerskich, posiadająca własne hurtownie fryzjerskie. Znana jest z niezwykle bogatej oferty, konkurencyjnych cen, wysokiej jakości usług, rzetelności oraz pracowników, którzy potrafią zadbać o każdego Klienta. Wszyscy w Polwellu, przykładamy wiele uwagi do tego, by zaspokajać potrzeby naszych Klientów. Dlatego nie tylko dostarczamy im produkty fryzjerskie ze stale poszerzanej oferty, którą dysponuje nasza hurtownia fryzjerska, lecz również wspieramy ich rozwój, edukację i pilnujemy tego, by zawsze byli jak najlepiej poinformowani.

Od 1998 roku firma Polwell jest wydawcą bezpłatnego magazynu „Hair Club – Porozmawiajmy o Włosach”, z którego fryzjerzy dowiadują się o szkoleniach, nowych modnych fryzurach, ciekawych produktach, wydarzeniach i wielu innych interesujących dla całej branży fryzjerskiej sprawach. Co kwartał w nakładzie 20 tys. egzemplarzy „Hair Club” dociera do salonów fryzjerskich w całym kraju i w niedługim czasie staje się najbardziej rozpoznawalnym czasopismem branżowym w Polsce.

W 2012 roku, idąc z duchem czasu, firma Polwell prezentuje nową odsłonę swojego magazynu branży fryzjerskiej – „Fale Loki Koki – Czasopismo Kreatywnego Fryzjera”. Jednocześnie udostępniona zostaje elektroniczna wersja pisma, dostępna na stronie Magazyn.FaleLokiKoki.pl

Na łamach „Fale Loki Koki” zamieszczamy relacje z najważniejszych krajowych i zagranicznych imprez branżowych, prezentujemy najnowsze kosmetyki i sprzęt fryzjerski, przedstawiamy propozycje aranżacji salonów fryzjersko-kosmetycznych, omawiamy zagadnienia prawne, informujemy o terminach szkoleń fryzjerskich. W naszym czasopiśmie przedstawiamy również kolekcje fryzur, przygotowane przez uznanych polskich i zagranicznych stylistów. Tylko u nas fryzjerzy mogą pochwalić się swoimi osiągnięciami i zamieścić zdjęcia wykonanych przez siebie fryzur. Naszym czytelnikom proponujemy spotkania z najlepszymi fryzjerami, którzy opowiadają o swojej zawodowej pasji, oraz ze znanymi osobami, z którymi rozmawiamy na temat ich pracy, zainteresowań i kształtowania wizerunku. Czytając pismo „Fale Loki Koki”, będziesz najlepiej poinformowanym fryzjerem w Polsce!

Jesienią 2012 roku rozpoczęliśmy proces rebrandingu oddziałów Polwell w profesjonalne sklepy fryzjerskie Fale Loki Koki – wszystko dla włosów. Poniżej znajdziecie Państwo nasz nowy logotyp. Szczegóły dostępne na stronie www.falelokikoki.plAby wspierać i pomóc rozwijać branżę, stworzyliśmy także SALON PLUS, oprogramowanie, które pozwala sprawnie zarządzać salonem i budować trwałe relacje z Klientami. Program SALON PLUS pomoże właścicielowi salonu zarządzać bazą danych o klientach, pracownikach, usługach, produktach. Pozwoli również zarządzać magazynem oraz dokonywać wszechstronnych analiz zakupów, zapasów, sprzedaży i świadczonych usług. System ułatwi stały nadzór w zakresie czasu pracy pracowników, którzy poprzez kody kreskowe logują się do komputera rozpoczynając i kończąc pracę. Identyfikacja pracowników poprzez kody kreskowe daje też wgląd w gospodarkę wewnętrzną produktami oraz wielkość ich odsprzedaży. Program pozwoli także na dokonywanie oceny efektywności wykorzystania czasu pracy przez pracowników w przekroju dziennym i miesięcznym oraz pomoże obliczyć ich wynagrodzenie. Salon Plus za funkcjonalność i jednocześnie prostotę obsługi został nagrodzony Złotym Medalem podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich w 2003 roku.

Jeśli zależy Państwu na solidnym, cieszącym się zaufaniem i dobrą opinią w branży dostawcy i partnerze, dołączcie do grona naszych Klientów. Z Polwellem – każdy fryzjer zawsze jest doskonale zaopatrzony i najlepiej poinformowany!