Polwell - Twój partner w codziennej pracy

Ministudio

Sale konferencyjno-szkoleniowe


MINISTUDIO

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu ministudio w sercu Bydgoszczy, przy ul. Kościuszki 27. Sala idealnie nadaje się do szkoleń, jak również, spotkań biznesowych, rekrutacyjnych, prezentacji, czy wykładów.


sale konferencyjne


Sala o powierzchni ok. 44m2 (dł. 7,3m, szer. 6m) jest klimatyzowana, a na jej stałym wyposażeniu znajdziemy szeroki zakres narzędzi multimedialnych, takich jak: projektor multimedialny, ekran, flipchart oraz 3 białe tablice zmywalne. Wszystko to, otrzymują Państwo już w cenie wynajmu sali!


sale konferencyjne bydgoszcz


Sala przeznaczona jest dla grup do 20 osób, układ w sali dostosowujemy do potrzeb klienta. Zapraszamy do obejrzenia, po uprzednim umówieniu się.  Koszt wynajmu sali już od 35 zł/godz.


sale konferencyjne bydgoszcz


STUDIO SZKOLENIOWE

Posiadamy również STUDIO szkoleniowe przeznaczone na wszelkiego rodzaju treningi fryzjerskie i kosmetyczne. STUDIO wyposażone jest w 8 stanowisk, każde (lustro oraz fotel – siedzisko), 2 myjnie fryzjerskie oraz wygodne szafki, które ułatwią Państwu pracę.


sale konferencyjne bydgoszcz


USŁUGI DODATKOWE

Na życzenie klienta zapewniamy catering w formie przerwy kawowej (woda, kawa, herbata, ciastka) i/lub obiadu. Cena uzależniona jest każdorazowo od liczby osób oraz zakresu świadczeń. Swoje zapotrzebowanie w tym zakresie należy zgłaszać w momencie rezerwacji sali szkoleniowej.

Do każdej rezerwacji podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu potrafimy dostosować się do Państwa potrzeb i spełnić oczekiwania nie tylko Państwa, ale również Państwa gości.

sale konferencyjne bydgoszcz

Zapraszamy!!!


Pobierz ofertę i cennik wynajmu sal konferencyjno-szkoleniowych:

sale konferencyjne bydgoszczsale konferencyjne bydgoszcz


Rezerwacji sal należy dokonywać z wyprzedzeniem, telefonicznie:
0 52 325 20 10
667 159 388

lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:
studio@grupa.polwell.pl


Sale konferencyjno-szkoleniowe
ul. Kościuszki 27
85-079 Bydgoszcz