Polwell - Twój partner w codziennej pracy

II Tournee Montibello – relacja

Polska jesień w kolorach Montibello XXL

Kolejna trasa polsko-hiszpańskiej drużyny Montibello przypadła na pierwszy tydzień października. Cel – jak zwykle – ambitny. W ciągu tygodnia, pracując w dwuosobowych zespołach, odwiedziliśmy 12 miast Polski, gdzie przedstawiliśmy nową kolekcję kolorów farb Cromatone na sezon jesień-zima 2011.

montibello

Frekwencja podczas pokazów zaskoczyła nas bardzo pozytywnie! Każdy z warsztatów obejrzało ponad 100 fryzjerów, spragnionych wiedzy na temat kolekcji XXL. Ponieważ na pokazach pojawiło się się także dużo naszych nowych klientów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z hiszpańską marką, poświęciliśmy sporo uwagi produktom do pielęgnacji, wśród których największym zainteresowaniem cieszyły się zabiegi przedłużenia koloru i intensywnej regeneracji włosów. Mówiąc trochę nieskromnie, seria Treat Total Repair staje się prawdziwym hitem, co potwierdzały kuluarowe rozmowy z polskimi fryzjerami, toczone oczywiście przy lampce czerwonego wina i hiszpańskich tapas.

montibello

To, co najbardziej cieszyło nas po każdym z pokazów, to osoby podchodzące do instruktorów i dopytujące o szczegóły technik kol0ryzacji, dzielące się swoim doświadczeniem i dziękujące za nowe inspiracje. Co ciekawe, wielu z fryzjerów ma już swoje ulubione produkty Montibello, eksperymentuje z nimi, tworząc bardzo interesujące zabiegi pielęgnacyjne i koktajle stylizacyjne (cechą serii stylizacyjnej HDs jest możliwość praktycznie dowolnego łączenia kilku z gamy 21 produktów).

Teatralne inspiracje

Tym razem, po kolekcji wiosenno-letniej, naznaczonej witalnością, swobodą, odniesieniem do ideałów lat 70′, hiszpańscy styliści zaproponowali nam zupełnie inną konwencję. Kolekcja XXL skierowana jest do kobiet szukających swojego indywidualnego, wyrazistego stylu. Pasja, odwaga, wyjątkowość, gotowość na zmiany to cechy kobiety, której poszukiwali twórcy kolekcji. XXL, jak sama nazwa wskazuje stawia na przełamanie stereotypów, łączenie trendów. Eklektyzm kolorów triumfuje w postaci niekonwencjonalnej palety odcieni, zwiększonej objętości i kontrastujących stylów z wyraźnie zaznaczonymi motywami teatralnymi.

montibello

Uzupełnij paletę kolorów o nowe odcienie!

Dotychczasowa oferta kolorów farb Cromatone to 103 odcienie. Od października gama została rozszerzona do 109. Zachęcamy do wypróbowania nowych możliwości permanentnej koloryzacji. Nowo wprowadzone odcienie to:

3.60 – czysta czekolada (kasztanowy ciemny brąz)
6.2 – perłowy ciemny blond
7.88 – intensywny purpurowy blond
9.36 – piaskowy bardzo jasny blond
9.13 – złoty popielaty bardzo jasny blond
10.13 – złoty popielaty platynowy blond

Produkty Montibello dostępne są tylko w hurtowniach Grupy POLWELL. Swojego dystrybutora znajdziesz tutaj.