Kemon

Kemon to największa włoska firma produkująca kosmetyki do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów. Została założona i rozwija się w regionie, który zawsze zasłużenie wiązano z szacunkiem dla środowiska i umiłowaniem natury. Istnieje ku temu szereg powodów: położenie w słonecznej Italii, charakterystyka regionu z jego zielonymi wzgórzami i fakt, że urodził się w nim Święty Franciszek, największy ze znanych miłośników natury, który jako pierwszy zrozumiał wagę piękna, środowiska naturalnego i przyrody. Marka Kemon to 3 linie produktów mające na celu zaspokojenie spectrum potrzeb profesjonalnym fryzjerom. Każda z nich jest oparta na indywidualnie dobranych właściwościach i ma służyć różnym zabiegom oraz usługom oferowanym w salonach fryzjerskich.

ACTYVA – subtelne połączenie nauki i natury . To specjalistyczna pielęgnacja we włoskim stylu, zapewnia piękne włosy, zdrową skórę głowy i znakomite
HAIR MANYA – to nowoczesna, kolorowa, o nietypowych kształtach, pełna świeżych kuszących zapachów linia produktów, służąca kreatywnej stylizacji i kreacji fryzur.
LIDING – jest to grupa produktów umożliwiająca wykonanie wszelkich usług w salonie fryzjerskim:

  • Techno – są to profesjonalne i kompleksowe produkty, służące wykonaniu czynności przed zabiegiem koloryzacji, do jej wykonania oraz po jej zakończeniu.
  • Life – dzięki starannie dobranym składnikom umożliwia delikatną, a zarazem skuteczną pielęgnację włosów i skóry głowy.
  • Style – proste i skuteczne rozwiązania dla piękna i stylu włosów

Więcej o marce przeczytają Państwo na stronie firmowej Kemon.

Jeśli chcą Państwo złożyć zamówienie, znajdźcie najbliższego dystrybutora Kemon.

Pobierz katalog w PDF


ZOBACZ AKTUALNY CENNIK