Polwell - Twój partner w codziennej pracy

URODO.PL – SKUTECZNA PROMOCJA TWOJEGO SALONU W INTERNECIE

urodo.plW walce o klienta największe szanse mają ci, którzy wiedzą, jak najlepiej wykorzystywać zmiany. Co zrobić, by w dobie rozszerzonej rzeczywistości być widocznym usługodawcą również w Internecie?


Poznaj Urodo.pl – nowy portal stworzony dla branży urodowej – i skorzystaj z darmowej rejestracji już teraz!


Własna strona internetowa, lub fanpage swojego salonu na Facebooku to za mało. Aby pokonać konkurencję należy dotrzeć do klienta. Jednym ze sposobów jest obecność w wirtualnym miejscu spotkań klientów i klientek z salonami kosmetycznymi. Takim miejscem i jednym z pierwszych tego typu portali w polskim Internecie jest Urodo.pl. To innowacyjne narzędzie do zarządzania grafikiem swojego salonu, stanowi jednocześnie możliwość skutecznej promocji oferty i własnych pracowników wśród użytkowników Internetu.


URODO.PL – JAK TO DZIAŁA?

Podstawą mechanizmu nowej platformy urodo.pl jest kalendarz, pośredniczący pomiędzy klientem, a usługodawcą. To na jego podstawie użytkownicy wyszukują interesującą ich usługę (od strzyżenia, przez farbowanie, aż po zabiegi kosmetyczne) w preferowanym dniu lub najbliższym wolnym terminie. Zawartość kalendarza z podziałem na poszczególne miasta, w kilku prostych krokach wypełniają usługodawcy, wprowadzając grafik swojego salonu do systemu.
Zaletami z portalu dla właścicieli salonów fryzjerskich jest nie tylko oszczędność na zakupie indywidualnego oprogramowania, zastępującego tradycyjny zeszytowy grafik. Za sprawą trybu online z narzędzia możemy korzystać w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca, przedstawiając ofertę naszego salonu w najefektywniejszy dla nas sposób.

Oprócz darmowej rejestracji, Urodo.pl oferuje również bezpłatną opcję tworzenia promocji i rabatów na usługi w wybranym terminie. Dzięki nim fryzjerzy mogą wyróżnić swój salon atrakcyjną ceną zabiegu i jednocześnie zapełnić salon wtedy, gdy zwykle nie ma ruchu lub pojawiają się „okienka”. Płatność za korzystanie z portalu opiera się na systemie mikroprowizji: 1 zł za 1 wizytę, na którą samodzielnie zapisał się użytkownik Urodo.pl (wizyty stałych klientów, zapisujących się np. przez telefon możemy wprowadzać własnoręcznie – za darmo).


Aby założyć konto należy wejść na stronę WWW.URODO.PL i wybrać opcję ZALOGUJ SIĘ JAKO SALON, a następnie przejść krótki proces rejestracyjny i wprowadzić swoją ofertę. Zachęcamy tym bardziej, że z początkiem maja rejestracja i posiadanie konta na portalu jest darmowe na zawsze, a jedyne koszty ponoszone przez właścicieli salonów to 1 zł od rzeczywistej rezerwacji. Polecamy!