Beauty Star

Początek
Projekt Beauty Star powstał w połowie lat dziewięćdziesiątych z inicjatywy specjalistów sektora meblarskiego. Jego celem było stworzenie jasnej wizji odnośnie wymagań fryzjerów dotyczących specjalistycznych mebli fryzjerskich. Projekt okazał się „strzałem w dziesiątkę”. Postanowiono rozwijać go dalej jako przedsięwzięcie biznesowe, przekształcając w osobną firmę wchodząca w skład Grupy Maletti. Beauty Star w bardzo szybkim czasie zyskał uznanie fryzjerów nie tylko w rodzimych Włoszech, ale przede wszystkim na rynkach zagranicznych, którym dedykowana była oferta tego producenta. Dynamizm i determinacja w dążeniu do osiągania zamierzonych celów złożyły się na sukces tego włoskiego producenta mebli fryzjerskich.

Filozofia
Podstawą filozofii Beauty Star jest stworzenie w salonie wyposażonym w meble tego producenta przyjaznej atmosfery, sprzyjającej nawiązywaniu pozytywnych relacji między fryzjerami a klientami. Trzeba bowiem pamiętać, że salon to nie tylko miejsce, gdzie klient poszukuje usługi, ale również miejsce pełne harmonii i piękna. Właśnie nad pięknem i harmonią mebli Beauty Star pracują znakomici projektanci, znani na całym świecie, tacy jak: Christophe Pillet, Claudio Silvestrini, a także Massimo Magrini ze studia Platform, których kolekcje mebli dają możliwość stworzenia indywidualnego charakteru danego salonu fryzjerskiego.

Cel
Głównym celem firmy Beauty Star jest dążenie do zaoferowania mebli fryzjerskich wszystkim fryzjerom, którzy pragną stworzyć estetyczny salon, zgodny z najnowszymi trendami w projektowaniu, ze szczególnym uwzględnieniem ergonomii, przy jednoczesnym zachowaniu umiarkowanejceny produktów. Właśnie dlatego, dzień po dniu, pracownicy Beauty Star poszukują coraz to nowszych rozwiązań technicznych, które umożliwią tworzenie mebli jeszcze bardziej estetycznych i coraz bardziej nowoczesnych. Kolekcje takie jak Venezia, Domingo czy meble inspirowane filmem „Star Trek”, jak myjnia Piccard, stały się już klasyką w europejskich salonach piękności. Pozwalają one nadać każdemu wnętrzu niesamowity, indywidualny styl.

Więcej o marce dowiecie się Państwo na stronie www.beautystar.com.pl

Jeśli chcą Państwo zamówić meble, prosimy o kontakt z najbliższym oddziałem Grupy Polwell lub wypełnienie formularza kontaktowego na stronie www.meble.polwell.pl

Pobierz katalog w PDF


ZOBACZ AKTUALNY CENNIK