Montibello

Korzenie marki montibel•lo sięgają 1967 roku. Rodzinna firma będąca jej właścicielem powstała w Barcelonie i przez lata konsekwentnie wypracowywała wiodącą pozycję w branży kosmetyków profesjonalnych w Hiszpanii. Wieloletnie doświadczenie, znakomita baza szkoleniowa, niepodważalna jakość produktów w połączeniu z ich profesjonalną dystrybucją  stanowią kluczowe elementy sukcesu firmy.

Od chwili rozpoczęcia działalności montibel•lo dostarcza produkty wysokiej jakości, opracowywane  naukowo, które stanowią wyraz jej unikalnego stylu i charakteru. Nasze produkty powstają w laboratoriach, w oparciu o prowadzone przez 22 naukowców badania. Dokładamy najwyższych starań w celu zapewnienia klientom satysfakcji z oferowanych produktów oraz zagwarantowania ich niezawodności.

Od ponad 40 lat hołdujemy zasadzie piękna w ujęciu holistycznym. Sposób, w jaki działamy, oparty jest na najnowszych zdobyczach naukowych i korzystaniu z najbardziej zaawansowanych zestawów składników aktywnych, na jakie pozwala współczesna technologia. Opracowywane przez nas kuracje i zabiegi łączymy, oferując klientom maksimum zadowolenia i satysfakcji. Fryzjerom zapewniamy specjalnie zaprojektowane moduły szkoleń, dostępnych zarówno w naszej akademii jak i w salonach fryzjerskich.

Montibello oferuje profesjonalne kosmetyki do włosów w kategoriach:
koloryzacja – farby permanentne CROMATONE
stylizacja włosów – linia High Definition Style (HDs)
pielęgnacja włosów – linia TREAT

Dostępność marki montibel•lo jest atrybutem, który wyróżnia ją spośród największych firm działających w branży fryzjerskiej. Dzięki temu fryzjerzy wiedzą, że zawsze jesteśmy blisko nich.

Więcej o marce przeczytają Państwo na stronie firmowej Montibello.

Jeśli chcą Państwo złożyć zamówienie, skontaktujcie się z najbliższym dystrybutorem Montibello.

Pobierz katalog w PDF


ZOBACZ AKTUALNY CENNIK